The 2-Minute Rule for تشک طبی

تشک خارجی لاتکس به دلیل منافذی که دارد باعث گردش هوای بهتر در لایه میانی تشک شده و دمای تشک را ثابت نگه می دارد بنابراین از تعریق بدن شما در هنگام خواب جلوگیری می کند.

سهولت در شستشو به واسطه یک کاور محافظ که با هزار دفعه شستشو نیز حالت و سایز آن بهم نمی خورد؛

تشک طبی یک تشک با طراحی بی نظیر از جنس لاتکس یا فوم ژله ایی (مموری فوم) برای افرادی با شرایط خاص پزشکی است. البته افرادی که بدن کاملا سالم دارند یا باید مدت زمان طولانی تری در تخت خواب استراحت کنند نیز می توانند با خرید تشک طبی مناسب، از درد و مشکلات کمر و گردن پیشگیری کنند.

عادات خواب مسئله دیگری می باشد که در این خصوص وجود دارد.ضمن اینکه تشکی که بیشتر مصرف می شود نیز زودتر کهنه خواهد شد. به طور کلی می بایست هر هفت سال بدون توجه به گارانتی محصول، تشک خوشخواب خود را تعویص نمایید.

نرمی و فرورفتگی شدید بدن در تشک، پارامتر های استاندارد یک تشک طبی را لغو می کند! چراکه درد ستون فقرات و عضلات را به واسته عدم تراز ستون فقرات و عدم کاهش فشار، تشدید می قیمت تشک خوشخواب کند.

اگر شما می خواهید از بین برند های ایرانی ، بهترین مارک تشك طبی را خریداری کنید می توانید به سراغ برند ایرانی تشك خوشخواب بروید. در این برند شما می توانید از بین تنوع محصولی فراوان تشك مورد نظر خودتان را مشخص کنید.

اگر فنر به کار رفته در تشک ضخیم باشد باعث می شود که یک تشک سفت و سخت تحویل مشتری داده شود.

برای خرید تشک طبی و بهرمند شدن از مزایای بی نظیر آن در کالای خواب اتاق خود، به محصولات ما اعتماد کنید.

مدل طبی و پاکتی و مدل های کلاس نیز وجود دارند که در دسته مدل های فنر منفصل جای گرفته اند و دارای کیفیت و دوام خیلی بالا هستند.

مسلما سفارش یک تشک خاص نیازمند صرف هزینه بیشتر می باشد. ما در آکسون تضمین می کنیم، هزینه صرف شده ارزش تشک ارائه شده را خواهد داشت.

تشک وگال؛ یک تشک محصول می باشد این محصول بین ایران و ترکیه ساخته شده است. تمامی مواد اولیه تولید محصولات تشک وگال، یعنی از پارچه تا فنر آن و فوم ها و لوازم جانبی مربوط به تشک در خود کارخانجات وگال تولید می شود.

تشک یکی از کالاهای خواب به شمار می رود که ساده ترین آن یک لایه نرم از جنس پشم یا پنبه می باشد که معمولا روی زمین یا تخت برای خواب راحت افراد جای می گیرد.به طور معمول تشک ‌ها به دو مدل تشک طبی و فنری دسته بندی می گردند که نمونه فنری آن نیز به دو صورت فنر متصل و فنر منفصل است.

حفظ سلامت و استایل بدن در طولانی مدت و عدم گودی و برآمدگی کمر و شانه ها؛

________________ تشک مونسا تشک موناکو تشک برن تشک اونر تشک برمن تشک کی یز تشک بست تشک رست جدید بر اساس نوع

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *